این وب سایت به دلیل عدم تمدید حساب کاربری مسدود شده است.

ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

آکادمی هنر آینده

نسخه فارسیثبت نام


برای ثبت نام در دوره های آکادمی ابتدا بخش های مربوطه در سایت، مخصوصا صفحه معرفی دوره هاو امکانات را به دقت مطالعه بفرمایید.

پس از انتخاب دوره مورد نظر خود می توانید در همین صفحه برای ثبت نام دوره مورد نظر خود و پرداخت آنلاین وجه دوره اقدام کنید.
بعد از پرداخت وجه دوره می توانید با پر کردن فرم ثبت نام پایین همین صفحه ثبت نام خود را نهایی کنید .

ثبت نام در آکادمی به  شیوه زیر امکان پذیر است : 

روش ثبت نام

در دوره های آکادمی هنر  L'avenir

شما ابتدا یاید دوره و شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید و در قسمت رزرو آنلاین ( زیر هر دوره ) و یا صفحه ثبت نام در منوی اصلی سایت نسبت به ثبت نام و رزرو جا اقدام کنید ، پس از آن همکاران ما شما را به آژانس مربوطه برای تهیه بلیط معرفی می کنند ، شما از طریق آزانس هزینه بلیط و معادل 150 دلار از هزینه دوره خود را به عنوان رزرواسیون به اژانس پرداخت می کنید و بلیط و رسید مربوطه را دریافت می کنید و بعد از آن شما می توانید مابقی اصلی هزینه دوره خود را به دلار هنگام رسیدن به شهر محل برگزاری دوره خود به مسئولین آکادمی پرداخت کنید.

نکات مهم

1 - بلیط خود را حتما از طریق آژانس معرفی شده از طرف آکادمی تهیه کنید
2 - نرخ تبدیل دلار یا یورو برای پرداخت هزینه در ایران با نرخ دلار مبادله ای روز محاسبه خواهد شد.
3 - به این نکته توجه کنید که فقط همکاران ما با شماره تلفن ها و یا ایمیل های اعلام شده در سایت به شما شیوه های جایگزین احتمالی برای پرداخت را اعلام خواهند کرد.
4 - هزینه اعلام شده در سایت فقط برای کورس آموزشی ، ترانسفر فرودگاهی و اقامت شما در مکان های اعلام شده در سایت می باشد ، برای مواردی مثل خوراک و بلیط هواپیما شما باید هزینه های مربوطه را شخصا پرداخت کنید.
5 - همکاران ما در نمایندگی گرجستان و جمهوری چک تسهیلات خوبی را برای شما فراهم آورده اند تا با خرید "بن غذا" با کمترین رقم ممکن بتوانید از آن استفاده کنید .
برای استفاده از این امکان پس از رزرو دوره می توانید با همکاران خدمات رفاهی ما تماس بگیرید .

6 - در دوره هایی که هزینه آنها بیش از 1000 دلار است نرخ پیش پرداخت 250 دلار خواهد بود.
7 - در صورتی که به صورت گروهی ثبت نام کمید درصدی تخفیف شامل شما خواهد بود ، این درصد نسبت به دوره و شهر محل برگزاری متفاوت است لذا می توانید برای اطلاع با هنکاران ما تماس بگیرید.